مرکز درمان در منزل و مشاوره امداد بهار در سال 82 تاسیس شده است و موسس آن دکتر طهرانی مقدم ، مسئول فنی دکتر میلانی حمیدی و مدیریت داخلی آن سرکار خانم بهار هستند.

این مرکز در مدت 20سال خدمت رسانی به سالمندان ، دارای مدرک ایزو کنترل کیفیت ، ایزو 2001 و2008 می باشد.

موسسه برتر در سال 92 و 2 سال متوالی مرکز کارآفرین کشوری شناخته شده است و دارای استاندارد های لازم جهت خدمات رسانی به سالمندان و بیماران می باشد.

مرکز خدمات بالینی و درمان در منزل امداد بهار مشاوره پرستاری با 20 سال سابقه کاری و دارای مجوز رسمی از وزارت بهداشت و درمان بصورت شبانه روزی بدون تعطیلات با هدف تشخیص فوری، سرعت در زمان ، جلوگیری از اتلاف وقت و پیشگیری از عواقب بستری مانند عفونت های بستری و غیره و آرامش کلیه اعضای خانواده بخصوص سالمندان و نوزادان بیماران تصادفی  و بستری آماده ارائه خدمات درمانی و پرستاری از ابتدای درمان تا انتهای آن در منزل شما می باشد .

امدادبهار مرکزی است که از انگیزه والای کمک به همنوع سرچشمه گرفته و توجه خود را در چهارچوب منشور حقوق بیمار که براساس جدیدترین و کارآمدترین روش ها و آخرین دستاورد های نوین درمان می باشد ، قرارداده.

امدادبهار با بهره گیری از تجربیات پزشکان و متخصصین محترم با کادری مجرب به صورت تخصصی آماده ارائه خدمات شبانه روزی به شما هموطنان گرامی می باشد.

فهرست
Call Now Buttonتماس با امداد بهار