پرستاری از بیمار تهران به دلایلی مانند شاغل بودن همه اعضای خانواده، نیاز به نگه داری تحت نظر یک متخصص برای بیماری هایی مانند آلزایمر، هزینه های سنگین بیمارستان های تهران و بسیاری از موارد دیگر در بین همشهریان تهرانی ها مرسوم و محبوب شده است.

خیابان های شلوغ و پرترافیک تهران موجب میشود که بیشتر مواقع نتوانیم به موقع به بالین بیمار برسیم؛ تا از او مراقبت شایسته را به جای بیاوریم. پرستاری از بیمار تهران در چنین شرایطی، و با هر وضعیت آسان تر و دشوارتر از اینها میتواند به کمک شما بیاید.

امداد بهار یکی از بهترین و مطمعن ترین مراکز برای ارائه خدمات پرستاری از بیمار در شهر تهران است، که مجوز رسمی از وزرات بهداشت و سلامت کشور را دریافت کرده است.

در ادامه میخواهیم به صورت دقیق تر بگوییم به چه دلایلی افراد از خدمات پرستاری از بیمار تهران استفاده میکنند، این خدمات شامل چه مواردی میشود و نکات مهمی را در این زمینه به شما آموزش بدهیم. همراهی شما تا انتهای این مقاله افتخاری برای ماست.

دلایل استفاده از خدمات پرستاری از بیمار

در بالا به برخی از دلایلی که خانواده ها تصمیم به استفاده از خدمات پرستاری از بیمار میگیرند اشاره کردیم.

در این قسمت به اختصار به دلایل بیشتر و کامل تر اشاره میکنیم:

1/ کاهش هزینه های بستری شدن

2/ پر بودن تخت های بیمارستانی

3/ نیاز به پرستار اختصاصی و رسیدگی تخصصی

4/ عدم توانایی در مراقبت از بیماری های سخت و حساس (بیماران قلبی، بیماران پارکینسون و …)

5/ ترس از انتقال بیماری های واگیردار

6/ نداشتن زمان کافی اطرافیان، برای مراقبت از بیمار

نکات مهم در درخواست پرستاری از بیمار تهران

امداد بهار، چندین شعبه در سرتاسر شهر تهران دارد. تعدادی از شعب امداد بهار در محله های آزادی، صادقیه، پونک، سعادت آباد و ونک در تهران قرار گرفته اند.

دانستن این موضوع به این جهت اهمیت دارد که شما باید به نزدیکی محل حضور پرستار تا منزل خودتان توجه کافی بکنید. به خصوص در شهر شلوغی مانند تهران که رفتن از یک نقطه به نقطه دیگر بسیار زمان بر است. امداد بهار با داشتن شعبات متعدد در حال حاضر، و شعباتی که در حال افتتاح هستند، این موضوع را برای شما آسان کرده است.

از طرف دیگر، مرکزی که تصمیم به استفاده از خدمات آن میکنید، باید به صورت شبانه روزی فعالیت داشته باشد. اهمیت این موضوع به این جهت است که امکان حضور پرستار در هر از ساعت شبانه روز و حتی در روزهای تعطیل را  فقط با هماهنگی برنامه شما فراهم میکند.

همچنین برخی از بیماری ها مانند بیماران قلبی، سالمندان، آلزایمری ها، افراد در سی سی یو به مراقبت های شبانه روزی و بی وقفه احتیاج دارند.

برای داشتن اطلاعات دقیق تر از خدمات پرستاری از سالمند تهران میتوانید روی نوشته آبی در همین پاراگراف کلیک کنید.

انواع خدمات پرستاری از بیمار

1/ انجام انواع تزریقات آمپول و سرم

2/ پانسمان زخم ها و رسیدگی به بخیه ها

3/ پختن غذا متناسب با رژیم غذایی بیمار

4/ دادن داروها در زمان و دوز تعیین شده توسط پزشک

5/ کنترل کردن فشار، قند و چربی

6/ توجه به شرایط روحی بیمار

7/ نظارت بر بهداشت فردی

8/ چک کردن علائم حیاتی

9/ ارتباط با پزشک بیمار در صورت شرایط اورژانسی

10/ سونداژ

هزینه خدمات پرستاری از بیمار تهران

هزینه هدمات پرستاری از بیمار تهران به دو فاکتور زیر بستگی دارد:

1/ مدت زمان حضور پرستار در منزل شما، بنا بر نیاز شما (8 ساعت، 12 ساعت، تمام وقت و …)

2/ وضعیت روحی و جسمی بیمار

اما ذکر این نکته ضروری است که تمام هزینه های ما در امداد بهار مطابق با نرخ های تعرفه است. تضمین کمترین قیمت با بالاترین سطح از کیفیت خدمات را بدون شک فقط در امداد بهار میتوانید تجربه کنید.

 

 

فهرست