همه ما میدانیم که شرایط زندگی امروزه نسبت به گذشته بسیار تغییر کرده است. با افزایش پیدا کردن هزینه های زندگی، تعداد بیشتری از اعضای خانواده مجبور هستند کار کنند تا بتوانند چرخ زندگی را بچرخانند.
حال اگر در این شلوغی های زندگی یکی از اعضای خانواده به بیماری مبتلا شود، بدون شک، رسیدگی و مراقبت از او نیازمند تغییراتی در برنامه روزانه همه اعضای خانواده است . اما همین تغییرات کوچک مستلزم هماهنگی های زیادی است که کار را دشوار میکند.
در پی این تغییر سبک زندگی مراکزی راه اندازی شده اند، که خدمات درمانی و پزشکی در منزل را به آسانی و راحتی به شما عزیزان ارائه میدهند.
تزریق سرم در منزل هم یکی از همین خدمات است، که نیازمند فردی متخصص و باتجربه است؛ چرا که در صورت تزریق اشتباه توسط فرد نابلد و ناشی خسارت های جبران ناپذیری را به وجود می آورد.
تیم ما در امداد بهار یکی از بهترین مراکز خدمات پرستاری در منزل است؛ که تزریق سرم در منزل را با در اختیار داشتن افراد آموزش دیده و مجرب در این زمینه انجام میدهد.
اگر میخواهید بدانید تزریق سرم در منزل چقدر اهمیت دارد، و اشتباه فرد ناشی میتواند باعث چه مشکلاتی شود، تا انتهای این مقاله ما را همراهی کنید.

چگونگی ترزیق سرم در منزل

تزریق سرم در منزل به جز دلایلی که در قسمت بالای این مطلب گفته شد، به دلایلی مانند عدم توانایی در حرکت فرد بیمار، سالخورده بودن شخص، پایین بودن و افت فشار فرد بیمار و … این روزها بسیار مورد استفاده قرار میگیرد.
اما تزریق سرم در منزل نیازمند دانش و مهارتی است که ممکن است همه افراد از آن بهره مند نباشند؛ و ما در پرستاری بهار برای ارائه این خدمت به شما پرستاران مجرب خودمان را به منزل شما میفرستیم. برای اینکه بتوانیم اهمیت این موضوع را برای شما بیشتر روشن کنیم در ادامه به ذکر چند مثال میپردازیم.
به طور مثال تزریق آمپول در سرم، عملی است که برای همه سرم ها ممکن نیست؛ و این عمل باید به تشخیص یک پرستار ماهر صورت گیرد. به همین خاطر زمانی که شما برای درخواست تزریق سرم در منزل با ما تماس میگیرید، ما برای اطمینان خاطر بیشتر یک پرستار را به محل شما اعزام میکنیم تا در صورت نیاز در ادامه کار از خدمات مراقبت از بیماران در منزل امداد بهار هم استفاده کنید.
یا اگر بیماری که به افت فشار و قند دچار شده است از حال برود، ما یک پرستار به منزل شما اعزام میکنیم تا بعد از تزریق سرم در منزل، مجددا وضعیت بیمار را بررسی کند؛ و راهکارهای لازم برای بهبود حال بیمار را به شما ارائه بدهد.
همچنین نوع آنژوکت هایی که برای وارد کردن به رگ بیمار استفاده میشود، ارتباط مستقیمی با سن بیمار دارد؛ و اگر این عمل برای شما توسط یک فرد خبره انجام نشود، میتواند منجر به پاره شدن رگ و کبودی، و درد بسیار شود.

مزایای استفاده از خدمات تزریق سرم در منزل

استفاده از خدمات تزریق سرم در منزل امداد بهار شامل مزایایی برای شما عزیزان است که در اینجا به چندین مورد از آنها به اختصار اشاره میکنیم:
1. تزریق سرم در منزل توسط پرستاران با تجربه، آموزش دیده و دلسوز
2.استفاده از تجهیزاتی که کاملا استریل شده اند
3. تزریق سرم در منزل بدون نیاز به حضور در مراکز شلوغ و آلوده
4. آرامش و استراحت بیمار در لحظاتی که سرم در حال وراد شدن به بدن است

فهرست