پرستار-سالمند

پرستار سالمند

اگر به پرستار سالمند در منزل نیاز دارید تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید. در این مطلب قصد داریم به وظایف و ویژگی های پرستار سالمند، نحوه درخواست برای استفاده از خدمات پرستار سالمند در منزل، مزایا و هزینه های آن بپردازیم.

حضور فردی دلسوز که به صورت لحظه ای از فرد سالمند مراقبت کند و نیاز های او را برطرف کند، می تواند در روحیه و سلامت ذهنی و جسمی سالمند تاثیر زیادی داشته باشد.

بسیاری از افراد به دلیل مشغله های فکری و کاری فرصت مراقبت از بستگان سالخورده را ندارند. ما در امداد بهار تلاش می کنیم تا بهترین خدمات مراقبت از سالمند را به شما عزیزان ارائه دهیم.

ویژگی های پرستار سالمند

از ویژگی های پرستار سالمند می توان به دانش و تجربه بالا، مهارت های اجتماعی، قابل اعتماد بودن، صبر و حوصله زیاد، دلسوزی، مهربانی، توان جسمی، مسئولیت پذیری و … اشاره کرد. یک پرستار خوب باید وظایف خود را به خوبی انجام دهد و بتواند به خوبی با سالمند ارتباط بر قرار کند.

شخصی که از افراد سالمند مراقبت می کند باید آگاهی های لازم را نسبت به بیماری ها و اختلالات رفتاری در سالمندان داشته باشد تا بتواند در مواقع ضروری اقدامات لازم را انجام دهد. پرستاران با تجربه و کار آزموده امداد بهار تلاش می کنند تا بهترین خدمات مراقبتی را به شما عزیزان ارائه دهند.

پرستار سالمند چه وظایفی دارند؟

از وظایف پرستار سالمند می توان به موارد زیر اشاره کرد.

 1. رسیدگی به بهداشت فردی و استحمام سالمند
 2. رسیدگی به تغذیه سالمند و سرو غذا برای او
 3. مدیریت مصرف دارو های سالمند در زمان معین
 4. کمک به سالمند هنگام حرکت کردن، راه رفتن، بلند شدن از تخت و مواردی از این قبیل
 5. مراقبت از سالمند در برابر آسیب یا صدمه
 6. گذراندن اوقات فراغت با فرد سالمند ( رفتن به مکان های تفریحی مثل پارک و سینما، انجام بازی فکری، تماشای فیلم، گوش دادن به موسیقی و… )
 7. تشویق سالمند به انجام ورزش های روزانه
 8. برطرف کردن نیاز های مختلف سالمند
 9. حفظ روحیه سالمند
 10. کمک به سالمند هنگام انجام اقدامات دفعی با استفاده لگن، لوله و ..

مزایای پرستاری از سالمند در منزل

 1. راحتی و آسایش سالمند
 2. ایجاد حس امنیت و آرامش در سالمند
 3. آسایش حال بستگان سالمندان
 4. پیشگیری از آسیب های جسمی و بیماری های ذهنی و روانی در سالمند ( مثل آلزایمر و افسردگی )
 5. برطرف شدن نیاز های سالمند در هر زمان

هزینه استخدام پرستار سالمند در منزل چقدر است؟

هزینه استخدام پرستار سالمند در خانه با توجه به نوع درخواست، مدت زمان ارائه خدمات و فاصله محل پرستار سالمند تا منزل شما متفاوت است. شما می توانید برای آگاهی از قیمت های دقیق خدمات پرستاری از سالمند در خانه با شماره های 6690901013 و 09123833869 تماس حاصل نمایید.

هزینه استخدام پرستار در امداد بهار بر اساس تعرفه های وزارت بهداشت و درمان تعیین شده اند. بستگان و فرزندان سالمندان می توانند با بهره مندی از خدمات مراقبت از سالمند، هم به سایر امور زندگی خود رسیدگی کنند و هم از والدین سالخورده خود مراقبت کنند.

شرایط استخدام پرستار سالمند در امداد بهار

امداد بهار معیار هایی برای استخدام پرستار سالمند در نظر گرفته است تا بهترین خدمات پرستاری و مراقبتی را به شما عزیزان ارائه دهد. برخی از این معیار ها عبارت اند از :

 1. طی کردن دورهای مربوطه و ارائه مدارک آموزشی در زمینه مراقبت از سالمند
 2. دریافت گواهی عدم سوپیشینه و عدم اعتیاد
 3. بررسی سوابق شغلی گذشته
 4. ارزیابی ویژگی های اخلاقی مانند میزان دلسوزی، مسئولیت پذیری، تعهد، صبر و حوصله، دقیق و منظم بودن و …
 5. بررسی میزان علاقه و عشق پرستار به کار و وظیفه شغلی

چرا خدمات امداد بهار ؟

امداد بهار با مجوز رسمی از وزارت بهداشت و چندین سال سابقه در زمینه ارائه خدمات مراقبتی در منزل تلاش می کند کیفیت خدمات درمانی و مراقبتی را در تهران افزایش دهد.

ارائه خدمات مراقبت از سالمند توسط پرستاران مجرب و برجسته امداد بهار صورت می گیرد. شما می توانید با ثبت درخواست خود در هر زمان (حتی در روز های تعطیل ) از خدمات ما بهره مند شوید. پشتیبانی امداد بهار در اسرع وقت به سوالات شما پاسخ می دهند و شما را برای دریافت خدمات مورد نظر یاری می کنند.

استخدام پرستار سالمند در منزل تهران

اگر در تهران ساکن هستید و به خدمات پرستاری از سالمند نیاز دارید می توانید با شعب ما تماس بگیرید و درخواست خود را ثبت کنید.

مجموعه امداد بهار با داشتن چندین شعبه در مناطق مختلف تهران مثل آزادی، ونک، پونک، صادقیه، سعادت آباد و … خدمات مراقبت از سالمند را در تمامی نقاط تهران، واقع در شمال، جنوب، شرق، غرب و مرکز تهران ارائه می دهد.

ارائه این خدمات شامل تمامی مناطق و شهرک های حومه تهران مانند پرند، پردیس، دماوند و… نیز می شود.

استخدام پرستار سالمند در غرب تهران

خدمات پرستاری از سالمند در تمامی مناطق غرب تهران مانند شهرک غرب، شهرک اکباتان، پونک، صادقیه، سعادت آباد، ستارخان، جنت آباد، تهرانسر و… به شما عزیزان ارائه می شود.

اگر در غرب تهران ساکن هستید و قصد دارید از خدمات مراقبت از سالمند در خانه بهره مند شوید، با شماره های شعب امداد بهار در غرب تهران تماس بگیرید.

سعادت آباد : 88078515021   – پونک : 44875105021    –   صادقیه: 44875106021

استخدام پرستار سالمند در شمال تهران

امداد بهار خدمات پرستاری را در تمامی محله های واقع در شمال تهران مانند ازگل، اقدسیه، زعفرانیه، نیاوران، فرشته، تجریش، دربند، اوین، دارآباد، ولنجک، شهرک محلاتی و… ارائه می دهد.

اگر در محله های شمال تهران ساکن هستید و به خدمات مراقبت از سالمند در خانه نیاز دارید می توانید با استفاده از شماره تماس شعب ما در شمال تهران از خدمات مراقبت از سالمند بهره مند شوید.

دفتر مرکزی :13-66909010 _ ونک : 4 – 88700603

استخدام پرستار سالمند در مرکز تهران

خدمات مراقبت از سالمند، در تمامی مناطق و محله های واقع در مرکز تهران مانند میدان جهاد، کریم خان، تئاترشهر، ولیعصر، ایرانشهر و امیر آباد و… ارائه می شود. اهالی مناطق مرکز تهران می توانند برای استفاده از خدمات مراقبت از سالمند با شماره های زیر تماس بگیرند.

شماره تماس آزادی: 66908532021   – شماره تماس دفتر مرکزی: 66909010021 الی 13

استخدام پرستار سالمند در شرق تهران

امداد بهار خدمات مراقبت از سالمند را در تمامی مناطق واقع در شرق تهران مانند افسریه، شهرک والفجر، تهران پارس، نارمک، هنگام، شمیران نو، دلاوران، استخر، حکیمیه، تهران نو، پیروزی، مجیدیه، و… ارائه می دهند. جهت استفاده از خدمات مراقبت از سالمند با شماره زیر تماس حاصل نمایید.

دفتر مرکزی :13-66909010 _   مدیریت: خانم بهار 09123833869 _  شماره تماس آزادی: 66908532021

سخن آخر

مراقبت و رسیدگی به سالمند نیازمند وقت و حوصله زیادی است. شما می توانید در هر زمان برای استفاده خدمات مراقبت از سالمند روی کمک ما حساب کنید. جهت مطالعه مقالات بیشتر روی اینجا کلیک کنید.

فهرست
Call Now Buttonتماس با امداد بهار