پرستاری از سالمند تهران

پرستاری از سالمند، به دلیل گرفتاری های زندگی شهری یکی از خدمات پرطرفدار در بین مردم شهر تهران به شمار میرود. از این رو ما در امداد بهار تمام توان خودمان را به کار گرفته ایم تا پرستاری از سالمند تهران را در بهترین سطح کیفیت به شما همشهریان عزیز ارائه بدهیم.

گاهی پیش می آید که پدران و مادران با پا گذاشتن به سن، توانایی انجام امور روزمره خودشان را ندارند. از طرفی ما هم با تمام عشقی که به آنها داریم، به دلیل گرفتاری های روزانه از مراقبت و رسیدگی کامل و درست از آنها درمانده میشویم.

همچنین گذاشتن آنها در مکان های مانند سرای سالمندان به دلیل دور افتادن از فرزندان و نوه ها با عدم رضایت و عدم خشنودی آنها همراه است.

در چنین شرایطی بهره بردن از خدماتی مانند خدمات پرستاری از سالمند میتواند بهترین راه حل این مشکل باشد؛ که با حال خوب فرزند و والد همراه است.

بدون ترید، امداد بهار به سبب در اختیار داشتن پرستارانی متعهد، مطمعن و ماهر به شما تضمین بهره مندی از بهترین خدمات پرستاری از سالمند تهران را میدهد.

اگر میخواهید بدانید پرستاری از سالمند تهران شامل چه خدماتی است، پرستار سالمند باید چه توانایی هایی داشته باشد، و حقوق آنها چگونه محاسبه میشود، این مطلب را از دست ندهید.

پرستاری از سالمند تهران شامل چه خدماتی است؟

برای اینکه بدانید شما با درخواست خدمتی مانند پرستاری از سالمند، چه خدماتی را دریافت میکنید، کافی است تا فقط با وظایف یک پرستار سالمند به طور کامل آشنا شوید.

وظایف پرستار سالمند، طیف گسترده و وسیعی را در برمیگرند؛ و شما بنا بر وضعیت سلامتی و نوع نیاز سالمند میتوانید هر یک از موارد زیر را انتخاب کنید:

1/ رسیدگی و مراقبت از فرد سالخورده

2/ آماده کردن غذا برای سالمند و مهمان های او( اگر سالمند رژیم غذایی خاصی دارد، با اطلاع دادن به پرستار میتوانید او را در پختن غذای مناسب آگاه کنید.)

3/ حمام بردن و انجام کارهای نظافتی روزانه سالمند (گذاشتن لگن، تعویض پوشک، و …)

4/ تنظیم یک برنامه برای دادن داروها در زمان و اندازه درست

5/ همراهی کردن سالمند برای خروج از منزل، توجه شود که این مورد با هماهنگی فرزندان او انجام میشود. (پیاده روی، رفتن به پیش دوستان او،…)

6/ داشتن برنامه های تفریحی با سالمند (مانند صحبت کردن، آواز خواندن، و …)

7/ پاکیزه نگه داشتن منزل ( مانند تمیز کردن خانه، شست و شوی لباس ها و ظروف، و …)

8/ انجام امور خارج از خانه( مانند کارهای اداری و بانکی، خرید کردن، و …)

پرستاری از سالمند نیازمند چه توانایی هاست؟

پیری مرحله ای از عمر ماست که چه بخواهیم و چه نخواهیم برخی از توانایی های خودمان مانند خوب شنیدن، خوب دیدن و خوب متوجه شدن را از دست میدهیم.

از این رو فردی که برای پرستاری از سالمند در نظر گرفته میشود باید دارای توانایی هایی مانند صبوری، مهربانی، روابط اجتماعی قوی و درک بالا باشد.

ما در بله نرس در استخدام پرستاران سالمند به جز توجه به فاکتورهای گفته شده، مواردی مانند مدرک مبنی برگذراندن دوره های روانشناسی و دوره های هلال احمر(به جهت تزریق سرم، آمپول، و …) را هم کنترل میکنیم.

نحوه دریافت خدمات پرستاری از سالمند تهران چگونه است؟

ما در امداد بهار با داشتن چندین شعبه در آزادی، ونک، صادقیه، پونک و سعادت آباد امکان استفاده از خدمات پرستاری از سالمند را در بیشتر نقاط تهران فراهم کرده ایم.

شما با یک تماس تلفنی با هر یک از شعب ما یا شماره تلفن همراه 09123833869 میتوانید، در کوتاه ترین زمان ممکن، پرستار دلخواه را در کنارتان داشته باشید.

حقوق پرستار سالمند چقدر است؟

حقوق پرستار سالمند در مرحله اول به توانایی های فرد سالمند بستگی دارد؛ چرا که هر چقدر توانایی های سالمند کمتر باشد، شما به استفاده از وظایف بیشتری برای پرستار ملزم هستید.

همچنین ممکن است که شما پرستار را فقط برای ساعت هایی در طول روز که در محل کار هستید بخواهید، یا برعکس، بخواهید که پرستار حتی در حضور شما هم در خانه باشد.

تمام این مسائل در تعیین دستمزد و حقوق پرستار سالمند تاثیز گذار هستند.

اما خوشبختانه ما در امداد بهار به سبب داشتن مجوز رسمی از وزارت بهداشت وظیفه داریم تا تمام نرخ ها را در ارزان ترین حالت ممکن و مطابق با تعرفه خدمت شما ارائه بدهیم.

فهرست