پانسمان-در-منزل-تهران
پانسمان در منزل تهران

پانسمان در منزل تهران یکی از خدماتی است که مجموعه امداد بهار با بهره مندی از پرستاران مجرب و تجهیزات استریل به شما عزیزان ارائه می دهد.

گاهی اوقات افراد به دلیل آسیب یا صدمه، سوختگی و ابتلا به زخم بستر و زخم پای دیابی به پانسمان نیاز پیدا می کنند. اگر به خدمات پانسمان زخم، تعویض پانسمان، دبریدمان زخم بستر و مواردی از این قبیل نیاز دارید، تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

در ادامه مقاله به نحوه استفاده از خدمات پانسمان در منزل تهران، انواع پانسمان و هزینه آن می پردازیم.

نحوه استفاده از خدمات پانسمان در منزل

مجموعه امداد بهار با مجوز رسمی از وزارت بهداشت و درمان، خدمات پانسمان در منزل را به شما عزیزان ارائه می دهد.

جهت استفاده از خدمات پانسمان در منزل با شماره های 6690901013 و 09123833869 تماس حاصل کنید و هماهنگی های لازم را برای حضور پرستار در منزل انجام دهید. پرستاران و پزشکان امداد بهار در هر زمان آماده خدمت رسانی به شما هستند.

انواع خدمات پانسمان در منزل

شست و شو و پانسمان زخم یکی از اقدامات درمانی تخصصی می باشد که باید توسط پرستاران مجرب و ماهر انجام شود چرا که هر نوع خطای اجرایی هنگام پانسمان زخم، باعث ایجاد عفونت می شود.

خدمات پانسمان در منزل توسط پرستاران مجرب و کار آزموده امداد بهار به شما عزیزان ارائه می شود. انواع خدمات پانسمان در منزل شامل موارد زیر می شود :

  1. پانسمان در موارد سوختگی ( بیش از 25 درصد سوختگی )
  2. پانسمان در موارد سوختگی ( تا 25 درصد سوختگی )
  3. تعویض پانسمان تا زیر 20 سانتی متر
  4. پانسمان تعویضی بیش از 20 سانتی متر
  5. تعویض پانسمان در بیماران دارای زخم بستر
  6. پانسمان زخم پای دیابتی
  7. دبریمان و پانسمان زخم بستر
  8. پانسمان ساده
  9. پانسمان نوین

انجام پانسمان سوختگی در منزل

پرستاران امداد بهار برای پانسمان سوختگی، ابتدا درصد سوختگی را تشخیص می دهند، سپس با توجه به میزان سوختگی، آن را شست و شو می دهند و از پانسمان مخصوص سوختگی استفاده می کنند.

پانسمان در موارد سوختگی یکی از اقدامات درمانی تخصصی می باشد که باید توسط پرستاران و متخصصین حرفه ای انجام شود. پرستاران کار آزموده و آموزش دیده امداد بهار با استفاده از تجهیزات مناسب و استریل، خدمات پانسمان در منزل را به شما ارائه می کنند.

تعویض پانسمان در منزل تهران

افرادی که زخم خود را پانسمان کرده اند، لازم است به صورت دوره ای پانسمان خود را تعویض کنند تا محل زخم عفونت نکند و سریعا بهبود یابد.

پانسمان و دبریدمان زخم بستر در منزل تهران

زخم بستر به دلیل خوابیدن طولانی مدت و وارد شدن فشار مداوم در بافت های بدن ایجاد می شود. این زخم ها معمولا در نواحی مختلف بدن مانند کمر، پهلو، پشت سر، پشت پاشنه، برجستگی کناری لگن و…  ایجاد می شود.

پانسمان و دبریدمان زخم بستر در منزل تهران یکی دیگر از خدماتی است که توسط متخصصین مجموعه امداد بهار به شما عزیزان ارائه می شود. پرستاران امداد بهار برای پانسمان زخم بستر بافت های مرده زخم را جدا می کنند و پس از شست و شوی زخم بستر، آن را پانسمان می کنند.

پانسمان زخم پای دیابتی در منزل

برخی از افراد دیابتی دچار زخم هایی در قسمت پاها می شوند. عدم پانسمان و رسیدگی به این نوع زخم ها می تواند باعث عفونت و افزایش این زخم ها شود.

شما می توانید با استفاده از خدمات پانسمان زخم پای دیابتی، زخم ها را درمان کنید و از آسیب به لایه های عمیق تر پوست جلوگیری کنید.

انجام پانسمان ساده و نوین در منزل

پانسمان های ساده معمولا خشک هستند. و برای درمان زخم های سطحی مورد استفاده قرار می گیرند. پانسمان های نوین روی زخم می چسبند و ثابت باقی می مانند. این نوع پانسمان بیشتر برای زخم های عمیق کاربرد دارد.

هزینه خدمات پانسمان در منزل

هزینه خدمات پانسمان در منزل با توجه به نوع درخواست، شرایط بیمار، تجویز پزشک، نوع پانسمان و خدماتی که به بیمار ارائه می شود، متفاوت است. شما می توانید برای آگاهی از قیمت های دقیق خدمات پرستاری در منزل با شماره های 6690901013 و 09123833869 تماس بگیرید.

تمامی قیمت های ما در امداد بهار بر اساس تعرفه های وزارت بهداشت و درمان تعیین شده است. با استفاده از خدمات مجموعه امداد بهار، می توانید از بهترین خدمات پانسمان در منزل بهره مند شوید و در هزینه های اضافی خود صرفه جویی نمایید.

پانسمان در منزل تهران

مجموعه امداد بهار، خدمات پانسمان در منزل را در تمامی نقاط تهران، واقع در شمال، جنوب، شرق، غرب و مرکز تهران ارائه می دهد. ارائه خدمات پانسمان شامل تمامی مناطق و شهرک های حومه تهران مانند پرند، پردیس، دماوند و… نیز می شود.

پانسمان در منزل غرب تهران

خدمات پانسمان در منزل در تمامی مناطق غرب تهران مانند پونک، صادقیه، سعادت آباد، ستارخان، جنت آباد، شهر زیبا، گیشا، طرشت، شهرک اکباتان، تهرانسر و… به شما عزیزان ارائه می شود.

پانسمان در منزل شمال تهران

مجموعه امداد بهار خدمات پانسمان در منزل را در تمامی مناطق واقع در شمال تهران مانند تجریش، دربند، ازگل، اقدسیه، زعفرانیه، اوین، شهرک نفت، دارآباد، ولنجک، امام زاده قاسم، شهرک محلاتی، فرمانیه، فرشته، قیطریه، کاشانک، محمودیه، سوهانک، آجودانیه، جماران، الهیه، نیاوران، کاشانک، باغ فردوس، کامرانیه و… ارائه می دهد.

پانسمان در منزل مرکز تهران

خدمات پانسمان در منزل در تمامی مناطق و محله های واقع در مرکز تهران مانند ولیعصر، میدان جهاد، کریم خان، تئاترشهر،  ایرانشهر و امیر آباد و… ارائه می گردد.

پانسمان در منزل شرق تهران

پرستاران امداد بهار خدمات پانسمان در منزل را در تمامی مناطق واقع در شرق تهران مانند نارمک، هنگام، تهران پارس، حکیمیه، تهران نو، شمیران نو، دلاوران، استخر، سراج، افسریه، شهرک والفجر، پیروزی، مجیدیه، لویزان، کوثر و… ارائه می دهند.

سخن آخر

شما می توانید با بهره گیری از خدمات پانسمان در منزل، از اتلاف وقت جلوگیری کنید و فرایند های درمانی را در سریع ترین زمان ممکن تکمیل کنید. تیم پزشکی و پرستاری امداد بهار همیشه آماده خدمت رسانی به شما هستند.

جهت آشنایی با سایر خدمات درمانی مجموعه امداد بهار و مطالعه مقالات بیشتر روی اینجا کلیک کنید.

فهرست
Call Now Buttonتماس با امداد بهار