همراه-سالمند
همراه سالمند

اگر به همراه سالمند در منزل نیاز دارید تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید. در این مقاله قصد داریم درباره خدمات مراقبت و نگهداری از سالمند، وظایف همراه سالمند، نحوه ثبت درخواست برای استخدام همراه سالمند و هزینه آن صحبت کنیم.

سالمندان به دلیل کهولت سن یا ابتلا به بیماری توانایی رسیدگی به امور خود را ندارند. حضور یک همراه دلسوز برای مراقبت از سالمند و رسیدگی به امور او می تواند در سلامت جسمی و روانی سالمند تاثیر مثبت بگذارد.

همراه سالمند چه وظایفی دارد؟

همراه سالمند وظیفه رسیدگی به تغذیه سالمند، نگهداری و مراقبت از او، معاشرت با سالمند، استحمام و نظافت شخصی، مدیریت مصرف دارو، گذراندن اوقات فراغت با سالمند و… دارد.

مراقبت از سالمند

همراه سالمند باید به صورت لحظه به لحظه از از فرد سالمند مراقبت کند و در شرایط ضروری پزشک یا بستگان سالمند را از وضعیت با خبر کند. مراقبت از سالمند در برابر آسیب یا صدمه از وظایف همراه سالمند می باشد.

رسیدگی به تغذیه سالمند

خوردن خوراکی های ناسالم و غذاهای چرب و شور برای سلامت افراد سالخورده مناسب نمی باشد. تهیه و سرو غذای سالم مطابق با رژیم غذایی سالمند یکی دیگر از وظایف همراه سالمند می باشد.

استحمام و نظافت سالمند

رسیدگی به نظافت شخصی سالمند، گرفتن ناخن ها، شیو کردن موها، استحمام سالمند، رسیدگی به اقدامات دفعی سالمند به وسیله لگن، لوله و… از وظایف همراه سالمند می باشد.

مدیریت مصرف دارو های سالمند

بسیاری از افراد در سنین بالا دارو ها و مکمل های خاصی مصرف می کنند. همراه سالمند وظیفه دارد تا دارو ها را در زمان معین برای فرد سالمند آماده کند.

گذارندن اوقات فراغت با سالمند

تماشای فیلم، گوش دادن به موسیقی، معاشرت با سالمند، ورزش کردن، رفتن به مکان های تفریحی و انجام کار هایی از این قبیل در روحیه فرد سالمند تاثیر مثبت می گذارد.

انجام بازی فکری و گفت و گو با سالمند احتمال ابتلا به افسردگی، زوال عقل، آلزایمر و … را در فرد سالمند کاهش می دهد.

ویژگی های همراه سالمند

همراه سالمند باید بتواند به خوبی شرایط سالمند را درک کند و از مهارت های ارتباطی خوبی برخوردار باشد. از ویژگی های همراه سالمند می توان به علم و تجربه بالا، مسئولیت پذیری، قابل اعتماد بودن، مهربانی، داشتن صبر و حوصله، انضباط و… اشاره کرد.

هزینه استخدام همراه سالمند چقدر است؟

هزینه استخدام همراه سالمند در خانه با توجه به نیاز سالمند، مدت زمان ارائه خدمات مراقبت و فاصله محل همراه سالمند تا منزل شما متفاوت است. شما می توانید برای آگاهی از قیمت های دقیق خدمات مراقبت از سالمند در منزل با شماره های 6690901013 و 09123833869 تماس حاصل نمایید.

تمامی هزینه های ما در امداد بهار بر اساس تعرفه های وزارت بهداشت و درمان تعیین شده اند. شما می توانید با مناسب ترین قیمت از بهترین خدمات مراقبتی بهره مند شوید.

شرایط استخدام همراه سالمند در امداد بهار

امداد بهار شرایط و معیار هایی را برای استخدام همدم سالمند در نظر گرفته است تا بهترین خدمات مراقبتی را به افراد سالمند ارائه دهد.

برخی از این شرایط و معیار ها شامل گذراندن دورهای مربوطه، ارائه مدارک آموزشی در زمینه مراقبت از سالمند، ارائه گواهی عدم سوء پیشینه، ارائه گواهی عدم اعتیاد، سوابق شغلی مرتبط، ارزیابی ویژگی های اخلاقی مانند میزان دلسوزی، مسئولیت پذیری، تعهد و… می باشد.

مزایای استخدام همراه سالمند از امداد بهار

امداد بهار مرکزی معتبر است و دارای مجوز رسمی از وزارت بهداشت و درمان می باشد. مجموعه ما دارای چندین سال سابقه در زمینه ارائه خدمات پرستاری و مراقبت از سالمند می باشد. ارائه این خدمات توسط افراد مجرب و کار آزموده صورت می گیرد.

شما می توانید در هر زمان ( حتی در ایام تعطیل ) از خدمات ما بهره مند شوید. فقط کافی است با شماره های ما تماس بگیرید و درخواست خود را ثبت کنید. پشتیبانی امداد بهار در هر زمان پاسخگوی شما خواهد بود.

استخدام همراه سالمند در تهران

پیدا کردن فردی مورد اعتماد برای مراقبت از سالمند امری دشوار است. اگر در تهران ساکن هستید و به خدمات پرستاری از سالمند نیاز دارید می توانید با شعب ما تماس بگیرید و درخواست خود را جهت استفاده از خدمات مراقبت از سالمند ثبت کنید.

مجموعه امداد بهار دارای چندید شعبه در مناطق مختلف تهران مثل آزادی، ونک، پونک، صادقیه، سعادت آباد و … می باشد و خدمات مراقبت و نگهداری از سالمند را در تمامی محله های تهران، واقع در شمال، جنوب، شرق، غرب و مرکز تهران ارائه می دهد.

استخدام همراه سالمند در غرب تهران

اگر در محله های غرب تهران مانند پونک، صادقیه، سعادت آباد، جنت آباد و… ساکن هستید و قصد دارید از خدمات مراقبت از سالمند در خانه بهره مند شوید، با شماره های شعب امداد بهار در غرب تهران تماس بگیرید.

سعادت آباد : 88078515021   – پونک : 44875105021    –   صادقیه: 44875106021

استخدام پرستار سالمند در شمال تهران

امداد بهار خدمات مراقبت از سالمند را در تمامی محله های واقع در شمال تهران مانند ونک، الهیه، تجریش، دربند، اوین، دارآباد، ولنجک، شهرک محلاتی و… ارائه می دهد.

اگر در محله های شمال تهران ساکن هستید و به خدمات مراقبت از سالمند در خانه نیاز دارید می توانید با استفاده از شماره تماس شعب ما در شمال تهران از این خدمات بهره مند شوید.

دفتر مرکزی :13-66909010 _ ونک : 4 – 88700603

استخدام پرستار سالمند در مرکز تهران

خدمات مراقبت از سالمند، در تمامی مناطق و محله های واقع در مرکز تهران مانند تئاترشهر، میدان جهاد، کریم خان، ولیعصر، ایرانشهر و… ارائه می شود. ساکنین محله های مرکز تهران می توانند برای استخدام مراقب سالمند با شماره های زیر تماس بگیرند.

شماره تماس آزادی: 66908532021   – شماره تماس دفتر مرکزی: 66909010021 الی 13

استخدام پرستار سالمند در شرق تهران

امداد بهار خدمات مراقبت از سالمند را در تمامی مناطق واقع در شرق تهران مانند افسریه، شهرک والفجر، تهران پارس، نارمک، هنگام، شمیران نو، دلاوران، استخر، حکیمیه، تهران نو، پیروزی، مجیدیه، و… ارائه می دهند. جهت استفاده از خدمات مراقبت از سالمند با شماره زیر تماس حاصل نمایید.

دفتر مرکزی :13-66909010 _   مدیریت: خانم بهار 09123833869 _  شماره تماس آزادی: 66908532021

سخن آخر

اگر به دلیل مشغله های کاری و فکری فرصت رسیدگی به بستگان سالمند را ندارید، می توانید روی کمک ما حساب کنید. همچنین می توانید برای مطالعه مقالات بیشتر روی اینجا کلیک کنید.

فهرست
Call Now Buttonتماس با امداد بهار