مشاوره پزشکی تلفنیمشاوره پزشکی تلفنی، راحت ترین روش برای استفاده از راهنمایی های فردی متخصص بدون نیاز به ماندن در ترافیک، معطل شدن در مطب دکتر و هدر رفتن زمان است. حتی اگر شما ساکن شهرهای خلوت هستید، اما به پزشک متخصص دسترسی ندارید باز هم از مشاوره پزشکی به صورت تلفنی میتوانید استفاده کنید.

در امداد بهار با وجود پزشکان باتجربه، بدون نگرانی از عدم دریافت نتیجه درست و باکیفیت، از پزشک مورد نیاز و دلخواه خودتان بهترین مشاوره پزشکی تلفنی تهران را دریافت کنید. همچنین اگر شرایط شما به گونه ای است که استفاده از خدمات آنلاین برایتان راحت تر است، ما در امداد بهار مشاوره پزشکی اینترنتی تهران را هم برایتان فراهم کرده ایم.

در ادامه به شما میگوییم که چگونه میتوانید به راحتی برای مشاوره پزشکی تلفنی تهران نوبت بگیرید، مشاوره پزشکی تلفنی برای چه کسانی مناسب است، و این خدمات چه مزایایی دارد. پس این مطلب مفید را حتما دنبال کنید.

نحوه دریافت خدمات مشاوره پزشکی تلفنی تهران

فرقی نمیکند که در کدام شهر ساکن هستید. شما میتوانید فقط با ثبت درخواست خود در مرکز امداد بهار از بهترین مشاوره پزشکی تلفنی تهران بهره ببرید.

شما برای دریافت این خدمات میتوانید با هر یک از شعبات ما در شهر تهران ارتباط بگیرید؛ یا با شماره موبایل 09123833869 تماس تلفنی برقرار کنید. در تماس با کارشناسان امداد بهار، ما بر اساس نوع مشکل و نیازی که مطرح میکنید، یک پزشک عمومی باتجربه، پزشک متخصص یا فوق تخصص برایتان در نظر میگیریم.

همچنین اگر لازم باشد تا مستندات پزشکی را برای پزشک معالج بفرستید، میتوانید به صورت اینترنتی آنها را ارسال کنید.

پس از بررسی مدارک ارسال شده توسط پزشک معالج، ما در زمان هماهنگ شده برای شروع مکالمه تلفنی با شما تماس میگیریم.

مشاوره پزشکی تلفنی تهران برای چه کسانی مناسب است؟

خدمات مشاوره پزشکی تلفنی تهران فقط مخصوص پایتخت نشین ها نیست؛ و همه هموطنان، در هرکجا که ساکن هستند میتوانند آن را دریافت کنند.

فقط در استفاده از خدمات مشاوره پزشکی تلفنی، توجه به چند نکته مهم ضروری است.

اول اینکه مشاوره پزشکی تلفنی، در مواقعی که شما سوالی درباره بیماری، علائم بیماری و داروی تجویز شده دارید؛ یا هنگامی که میخواهید نتایج آزمایش های اولیه را به پزشک نشان بدهید؛ یا نیاز به صحبت با روانپزشک برای سلامت روح و روان خودتان دارید، در مقایسه با مراجعه حضوری انتخاب مناسب تری است. به عبارت دیگر باید شرایط بیمار برای استفاده از مشاوره پزشکی تلفنی مهیا باشد.

نکته دوم اینکه در هر مرحله ای از مشاوره پزشکی تلفنی که متخصص معاینه حضوری را ضروری بداند، بهتر است که بیمار، ادامه روند درمان را به صورت حضوری دنبال کند.

مزایای مشاوره پزشکی تلفنی

1/ صحبت کردن با پزشک در هر زمان از شبانه روز که برای شما ممکن است.

2/ صرفه جویی در زمان

3/ گفتگو با پزشک به دور از هرگونه تنش و در آرامش حاکم بر منزل

4/ صحبت کردن راحت با پزشک به دور از هرگونه خجالت (در مواقعی که بیمار در بیان موضوع بیماری راحت نیست)

5/ دسترسی آسان به پزشک مجرب، که در فاصله مکانی زیادی با بیمار قراردارد.

6/ پیگیری سریع نشانه های اولیه بیماری بدون از دست دادن زمان برای پیدا کردن فرصت مراجعه حضوری

7/ صرفه جویی در هزینه ایاب و ذهاب

 

 

فهرست