مشاوره پزشکی اینترنتی در تهران

شاید تاکنون برای شما هم مشکل جسمی و روحی خاصی پیش آمده باشد؛ که از گفتن آن به صورت رو در رو به پزشک معذب هستید؛ و به همین خاطر مدام حل کردن آن را به تعویق می اندازید.

برای مثال افرادی که بیماری های مقاربتی دارند و از معاینه شدن توسط پزشک خجالت میکشند؛ افرادی که مشکلات خانوادگی خاصی را تجربه میکنند؛ و افرادی که در گذشته اتفاقات تلخی مانند تجاوز را تجربه کرده اند؛ همه نمونه ای از این مورد هستند.

مشاوره پزشکی اینترنتی خدمتی است نوین از جامعه پزشکی که در چنین شرایطی به کمک بیماران می آید.

البته بهره بردن از این خدمت در بسیاری از موارد دیگر هم کارآمد و مفید است؛ که در ادامه این مقاله حتما به آنها هم اشاره میکنیم.

بنابر آمار سال گذشته مشاوره پزشکی اینترنتی در تهران بیشتر از سایر شهرها مورد استفاده بوده است. که دلیل این استقبال میتواند به عدم تمایل افراد پایتخت نشین به حضور در خیابان ها و مکان های شلوغ مربوط باشد.

امداد بهار به عنوان مرکزی معتبر با شعبات مختلف در شهر تهران یکی از برترین خدمات مشاوره پزشکی اینترنتی تهران را فراهم میکند.

آنچه در ادامه این مقاله میخوانید به آشنایی بیشتر شما با موضوع مشاوره آنلاین پزشکی تهران، مزایای آن و مقایسه آن با مشاوره حضوری کمک میکند. همراهی شما تا انتهای این مقاله افتخاری است ارزشمند برای ما در امداد بهار.

مشاوره پزشکی اینترنتی تهران چیست؟

حتما برای شما هم پیش آمده که بعد از معاینه اولیه پزشک، و آماده کردن مجموعه ای از آزمایشات، عکس ها و … مجبور به مراجعه مجدد، ماندن در صف نوبت دهی و تحمل شلوغی مسیر شده اید. خوشبختانه در صورت استفاده از خدمات امداد بهار شما نیازی به مراجعه ثانویه ندارید.

ما در امداد بهار با بهره مندی از ماهرترین پزشکان آماده هستیم، تا با ارائه مشاوره پزشکی اینترنتی تهران مشکل شما همشهریان نازنین تهرانی ها را حل کنیم.

شما کافی است تا بعد از گرفتن نوبت در امداد بهار، تصاویر نتایج آزمایشات خود را به صورت اینترنتی در قالب عکس برای پزشک مربوطه ارسال نمایید. و در صورت داشتن توضیحات صحبت های خود را برای پزشک به صورت یک متن یا صدا(ویس) بفرستید.

استفاده از خدمات پزشکی اینترنتی تنها به مثال های بالا منتهی نمیشود. به طور مثال در شرایطی که شما فقط سوالاتی کوتاه از بیماری دارید، درمورد داروی تجویز شده سوالاتی برایتان پیش آمده، یا زمانیکه در محل سکونت فعلی به پزشک حازق دسترسی ندارید، مشاوره پزشکی اینترنتی چاره کار است.

مشاوره پزشکی اینترنتی یا مشاور پزشکی حضوری؟

تصمیم با شماست که در شهر پر از دود و دم و شلوغ تهران برای نشان دادن جواب آزمایش بخواهید مسیر طولانی، صف نوبت دهی و از دست دادن زمان زیادی را تحمل بکنید یا خیر؟

شما همشهریان عزیز با استفاده از مشاوره پزشکی اینترنتی تهران توسط تیم امداد بهار، در حالیکه در محل کار یا منزل خودتان بدون تحمل گرما و سرمای بیرون نشسته اید، جواب سوال هایتان را به صورت اینترنتی، دقیق و البته بدون معطلی دریافت میکنید.

مزایای استفاده از مشاوره پزشکی اینترنتی تهران در امداد بهار

  • مقرون به صرفه بودن به لحاظ اقتصادی (کاهش هزینه های رفت و آمد)
  • ارائه مناسب ترین قیمت خدمات مشاوره آنلاین پزشکی تهران
  • مجهز بودن به مجوز رسمی از وزارت بهداشت و سلامت کشور
  • امکان استفاده از خدمات مشاوره پزشکی در هر نقطه از جهان
  • امکان دسترسی به پزشکان نمونه و متخصص
  • صرفه جویی در زمان
  • امکان گفتگو و مشاوره با پزشکان متعهد
  • گرفتن وقت مشاوره پزشکی در هر زمان از شبانه روز

 

 

فهرست