مراقبت-از-سالمند

مراقبت از سالمند

اگر به خدمات مراقبت از سالمند نیاز دارید یا قصد دارید با نکات مهم درباره مراقبت از سالمند آشنا شوید تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

مراقبت صحیح از افراد سالمند تاثیر زیادی در بهبود روحیه و حفظ سلامت جسمی آن ها دارد. متاسفانه بسیاری از افراد فرصت و شرایط رسیدگی به والدین و بستگان سالخورده را ندارند. این افراد می توانند با استفاده از خدمات مراقبت از سالمند هم به امور خود رسیدگی کنند و هم از والدین سالخورده خود مراقبت کنند.

در این مقاله قصد داریم درباره خدمات مراقبت و نگهداری از سالمند در منزل، ویژگی های پرستار سالمند، مزایا و هزینه استفاده از خدمات مراقبت از سالمند صحبت کنیم.

اهمیت مراقبت از سالمند

دوران سالمندی یکی از حساس ترین دوره های زندگی هر فرد محسوب می شود. افراد سالمند دارای نیاز های عاطفی، روانی و معیشتی هستند.

بسیاری از سالمندان به دلیل زوال عقل یا مشکلات ذهنی و جسمی توانایی برطرف کردن نیاز های خود را ندارند.

حضور فردی مورد اعتماد و دلسوز که نسبت به نیاز های افراد سالمند آگاه باشد امری ضروری می باشد. چرا که ممکن است افراد سالمند در معرض آسیب های جسمی یا بیماری های ذهنی و روانی مثل افسردگی و آلزایمر قرار بگیرند.

خدمات مراقبت از سالمند

بهیاران مجرب امداد بهار خدمات مراقبت از سالمند را به صورت ماهیانه به شما عزیزان ارائه می دهند. اگر فرد سالمند به بیماری خاصی مبتلا باشد یا شرایط ویژه ای داشته باشد ما فرد مناسب را برای مراقبت از او می فرستیم.

این خدمات شامل موارد زیر می شود :

  1. رسیدگی به تغذیه سالمند و سرو غذا برای او
  2. استحمام و رسیدگی به نظافت شخصی سالمند
  3. مدیریت مصرف دارو ها، مکمل ها و ویتامین ها در زمان معین
  4. مراقبت از سالمند در برابر آسیب
  5. روحیه دادن به فرد سالمند
  6. گذراندن اوقات فراغت با سالمند و انجام کار هایی از قبیل تماشای فیلم، گوش دادن به موسیقی، انجام بازی فکری و…

نکات مهم مراقبت از سالمند

شخصی که از فرد سالمند مراقبت می کند باید شرایط ذهنی و روانی او را به خوبی درک کند. همچنین مراقب سالمند باید آگاهی های لازم را درباره بیماری ها و مشکلات شایع در افراد سالمند داشته باشد تا در مواقع ضروری اقدامات لازم را انجام دهد.

افراد سالمند روحیه حساسی دارند. برقراری ارتباط صمیمانه و معاشرت با فرد سالمند باعث ایجاد حس امنیت در او می شود. رفتار های پرخاشگرانه با سالمندان تاثیرات منفی بر روحیه آن ها می گذارد و باعث ایجاد حس ترس در آن ها می شود.

هزینه مراقبت از سالمند چقدر است؟

هزینه خدمات مراقبت از سالمند با توجه به درخواست شما، مدت زمان مراقبت از سالمند و آدرس محل سکونت شما متغیر است. شما می توانید برای آگاهی از قیمت های دقیق خدمات پرستاری از سالمند با شماره های 6690901013 و 09123833869 تماس بگیرید.

قیمت خدمات مراقبت از سالمند در امداد بهار بر اساس تعرفه های وزارت بهداشت و درمان تعیین شده اند. شما می توانید با کمترین هزینه از بهترین خدمات مراقبتی بهره مند شوید.

شرایط استخدام مراقب سالمند در امداد بهار

امداد بهار نیرو های خود را بر اساس معیار های مختلفی ارزیابی می کند تا بهترین فرد را برای ارائه خدمات پرستاری از سالمند به منزل شما بفرستد.

برخی از این شرایط و معیار ها شامل ارائه گواهی عدم سوء پیشینه، ارائه مدارک آموزشی مربوطه، ارائه گواهی عدم اعتیاد، بررسی سوابق شغلی مرتبط، تجارب کاری در زمینه نگهداری از سالمند، ارزیابی ویژگی های اخلاقی مانند مسئولیت پذیری، تعهد، منظم بودن، دقت بالا، قابل اعتماد بودن و… می باشد.

مزایای استفاده از خدمات مراقبت از سالمند امداد بهار

امداد بهار مرکزی معتبر است که دارای تمامی مجوز های لازم مانند مجوز وزارت بهداشت و درمان است. این مجموعه هیچ نوع محدودیتی در ارائه خدمات نگهداری از سالمند ندارند. شما می توانید به صورت شبانه روزی (حتی در روز های تعطیل) نیز از خدمات ما بهره مند شوید.

خدمات پرستاری از سالمند توسط افراد ماهر و کارآزموده به شما عزیزان ارائه می شود. جهت استفاده از خدمات پرستاری و نگهداری از سالمند می توانید با تمامی شماره های ما تماس بگیرید و درخواست خود را ثبت کنید. پشتیبانی امداد بهار در اسرع وقت پاسخگوی شما هستند.

مراقبت از سالمند در تهران

پیدا کردن مرکزی معتبر برای بهره مندی از خدمات پرستاری از سالمند در تهران امری دشوار است. مرکز امداد بهار دارای چندین شعبه در محله های مختلف تهران مثل آزادی، سعادت آباد، ونک، پونک، صادقیه و … می باشد. ساکنین تمامی محله های تهران می توانند برای استفاده از خدمات پرستاری از سالمند در منزل با ما تماس بگیرند.

نگهداری از سالمند در غرب تهران

اگر در محله های غرب تهران مانند شهرک غرب، گیشا، سازمان آب، حصارک، پونک، صادقیه، سعادت آباد، جنت آباد و… زندگی می کنید و قصد دارید از خدمات پرستاری از سالمند در خانه بهره مند شوید، با شماره های شعب ما در غرب تهران تماس بگیرید.

سعادت آباد : 88078515021   – پونک : 44875105021    –   صادقیه: 44875106021

نگهداری از سالمند در شمال تهران

اگر در محله های واقع در شمال تهران مانند تجریش، دربند، اوین، دارآباد، ونک، الهیه، ولنجک، شهرک محلاتی و… ساکن هستید و به خدمات نگهداری از سالمند در خانه نیاز دارید می توانید از طریق شماره تماس شعب ما در شمال تهران از این خدمات بهره مند شوید.

دفتر مرکزی :13-66909010 _ ونک : 4 – 88700603

نگهداری از سالمند در مرکز تهران

اهالی محله های مرکز تهران مانند کریم خان، ولیعصر، ایرانشهر، تئاترشهر، میدان جهاد و… می توانند برای استفاده از خدمات نگهداری از سالمند با شماره های زیر تماس بگیرند.

شماره تماس آزادی: 66908532021   – شماره تماس دفتر مرکزی: 66909010021 الی 13

نگهداری از سالمند در شرق تهران

خدمات پرستاری از سالمند در تمامی مناطق واقع در شرق تهران مانند حکیمیه، تهران نو، پیروزی، شهرک والفجر، تهران پارس، نارمک، هنگام، شمیران نو، دلاوران، استخر، مجیدیه، و… ارائه می دهند. جهت استفاده از خدمات نگهداری از سالمند در منزل با شماره زیر تماس حاصل نمایید.

دفتر مرکزی :13-66909010 _   مدیریت: خانم بهار 09123833869 _  شماره تماس آزادی: 66908532021

سخن آخر

امداد بهار تلاش می کند نیاز های درمانی و مراقبتی شما را در سراسر تهران برطرف کند. جهت آشنایی با سایر خدمات درمانی امداد بهار روی اینجا کلیک کنید.

فهرست
Call Now Buttonتماس با امداد بهار