قیمت-خدمات-پرستاری-در-منزل

خدمات پرستاری در منزل تهران یکی از خدمات پرطرفدار بین تهرانی های عزیز است. چراکه در این کلانشهر خیابان ها آنقدر شلوغ هستند که پایتخت نشینان بعد از گرفتن مرخصی از محل کار برای رسیدن به مراکز درمانی باید ساعت ها در ترافیک بمانند.

اما در امداد بهار به عنوان یکی از برترین مراکز ارائه خدمات پرستاری در منزل تهران میدانیم، آنچه گاهی انتخاب را برای شما همشهریان تهرانی سخت میکند، شفاف نبودن قیمت خدمات پرستاری در منزل تهران است. از این رو ما تصمیم گرفته ایم تا با تهیه یک مطلب جامع و کامل شما را با آنچه در تعیین هزینه های نهایی این خدمت تاثیرگذار هستند آشنا کنیم.

از طرف دیگر ما میدانیم که در شهر بزرگ تهران گشتن به دنبال مرکزی با قیمت مناسب برای استفاده از خدمات پرستاری در منزل، نه از روی آگهی های روزنامه، و نه از طریق معرفی توسط اطرافیان امکان پذیر نیست.

ما در امداد بهار آماده ایم تا ضمن ارائه بهترین قیمت خدمات پرستاری در منزل تهران، بالاترین سطح کیفیت و استاندارد خدمات را هم برای شما فراهم کنیم.

اگر میخواهید بدانید قیمت خدمات پرستاری در منزل تهران چگونه و بر اساس چه معیارهایی ارزیابی میشود، برای خواندن این مقاله چندین دقیقه زمان بگذارید.

قیمت خدمات پرستاری در منزل تهران چگونه مشخص میشود؟

اگر شما از طریق مراکزی که زیر نظر وزرات بهداشت و سلامت هستند اقدام کنید، بدون شک، میتوانید با اطمینان از اینکه قیمت خدمات این مراکز مطابق با تعرفه ها هستند درخواست خود را ثبت کنید.

قیمت خدمات پرستاری در منزل با شروع هر سال توسط سازمان بیمه و خدمات درمانی به طور واضح به مراکز مجاز اعلام میگردد. این قیمت برای هر سال با سال قبل اندکی متفاوت است. که در سال 1400 به دلیل شیوع ویروس کرونا و تقاضای بیشتر برای استفاده از خدمات درمانی در منزل با افزایش بیشتری همراه بوده است.

ما در امداد بهار به عنوان مرکزی که در مناطق مختلف تهران مانند آزادی، سعادت آباد، پونک، ونک و مناطق دیگر تهران در حال فعالیت هستیم، میتوانیم بهترین قیمت خدمات پرستاری در منزل تهران را با اعزام پرستاران آموزش دیده و مجرب همراه کنیم.

چه عواملی بر قیمت خدمات پرستاری در منزل موثر هستند؟

خانواده ها از پرستاران در شرایط مختلفی برای کمک به خودشان در منزل استفاده میکنند. ممکن است سالمندی در منزل داشته باشند که نیاز به مراقبت و نگهداری دارد، یا فرزندی داشته باشند که به رسیدگی و حفاظت بیشتر نیاز دارد، یا بیماری که توانایی نگهداری از او در منزل را ندارند اما در بیمارستان ها هم به دلایلی مانند ترس از انتقال بیماری های عفونی نمیخواهند او را بستری کنند.

در هر کدام از شرایط بالا استفاده از خدمات پرستاری در منزل راه حل عالی و مناسبی است.

واضح است که بهره بردن از هریک از این خدمات با قیمت متفاوتی همراه است.

از طرف دیگر قیمت خدمات پرستاری در منزل، شامل جمع حقوق پرستار، هزینه های مرکز و هزینه هایی جانبی ای است که باید برای مدد جو (سالمند، بیمار یا کودک) صرف شود. پس حقوق پرستاران در پایتخت عامل بسیار مهمی در مشخص کردن قیمت خدمات پرستاری در منزل تهران است.

در ادامه بیشتر توضیح میدهیم که دستمزد پرستاران چگونه میتواند با هم تفاوت داشته باشند.

1/ انواع خدمات پرستاری از سالمند در منزل 

برای اینکه بدانید به موقع استفاده از خدمات پرستاری از سالمند چه هزینه ای را باید پرداخت کنید بهتر است تا ابتدا با خدمات پرستاری از سالمند  آشنا شوید.

چرا که به طور مثال حقوق پرستاری که متخصص است و دوره های بیشتری را گذرانده است، از پرستاری که تنها به امور خانه داری و نظافت تسلط دارد بیشتر است. حقوق پرستاری که وظیفه نگهداری از سالمند آلزایمری را دارد بیشتر از حقوق پرستاری است که از سالمند سالم مراقبت میکند. حقوق پرستاری که به صورت شبانه روزی در کنار سالمند است از حقوق پرستاری که تنها 8 ساعت در روز در کنار سالمند است بیشتر است.

2/ انواع خدمات پرستاری از کودک در منزل 

در استفاده از خدمات پرستاری از کودک در منزل، اینکه شرایط شما چیست، و به دنبال چه پرستاری هستید، باعث ایجاد تفاوت در دستمزد پرستار کودک میشود.

دستمزد پرستاری که از دو فرزند مراقبت میکند، از دستمزد پرستاری که از یک کودک نگهداری میکند بیشتر است. یا دستمزد پرستاری که به نوزاد رسیدگی میکند، از دستمزد پرستاری که به کودک رسیدگی میکند بیشتر است.

3/ انواع خدمات پرستاری از بیمار در منزل 

ما در امداد بهار خدمات پرستاری متفاوت و متنوعی را برای بیماران در نظر گرفته ایم.

  • پرستاری از بیماران ام اس
  • پرستاری از بیمار نیازمند به خدمات توانبخشی(فیزیوتراپی، گفتار درمانی و کار درمانی)
  • تزریق سرم در منزل

و بسیاری از خدمات دیگر که هر کدام از آنها بر قیمت خدمات پرستاری در منزل تهران اثربخش هستند.

در نهایت ما به شما همشهریان تهرانی پیشنهاد میکنیم که برای مطلع شدن از قیمت خدمات پرستاری در منزل تهران با یکی از شعب ما در امداد بهار تماس بگبرید؛ و با شرح شرایط خود از قیمت های دقیق و مناسب ما آگاه شوید.

 

 

فهرست