شنوایی-سنجی-در-منزل
شنوایی سنجی در منزل

اگر به خدمات شنوایی سنجی در منزل نیاز دارید تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید. در این مقاله قصد داریم درباره خدمات شنوایی سنجی در منزل، علل کاهش شنوایی مزایای خدمات شنوایی سنجی در منزل، هزینه آن و نحوه درخواست برای این خدمات از امداد بهار صحبت کنیم.

امداد بهار با چندین سال سابقه در زمینه ارائه خدمات درمانی در منزل تلاش می کند تا با بهره مندی از متخصصین ماهر و مجرب، بهترین خدمات شنوایی سنجی در منزل را به شما ارائه دهد.

شنوایی سنجی چیست؟

شنوایی سنجی به معنی اندازه گیری میزان شنوایی فرد، غربالگری و بررسی سلامت گوش ها با استفاده از تجهیزات و ابزار های مخصوص می باشد.

گاهی افزایش جرم گوش باعث افت شنوایی می شود. از این رو ادیولوژیست ابتدا میزان جرم گوش و مجرای آن را مشاهده می کند تا از تمیزی آن اطمینان حاصل کند. سپس هدفونی روی گوش بیمار می گذارد تا واکنش او را نسبت به صداهایی در فرکانس های مختلف بررسی کند.

ادیولوژیست با توجه به افت شنوایی در فرد سمعکی مناسب را برای او تجویز می کند.

علل کاهش شنوایی

از علل کاهش شنوایی می توان به موارد زیر اشاره کرد.

 1. قرار گرفتن مداوم در مرض صدای بلند
 2. اختلال در گوش میانی و داخلی
 3. کاهش شنوایی به دلیل مصرف دارویی خاص
 4. تجمع جرم در مجرای گوش
 5. کاهش شنوایی به دلیل آسیب به سر یا پرده گوش
 6. کهولت سن
 7. کم شنوایی ژنتیکی و ارثی

شنوایی سنجی سالمندان در منزل

بسیاری از سالمندان به دلیل کهولت سن یا سایر مشکلات ذکر شده دچار افت شنوایی می شوند. تحقیقات نشان داده است که حدود 30 تا 40 درصد از افراد بالای 65 سال دچار کم شنوایی می شوند.

رفت و آمد افراد مسن به مراکز شنوایی سنجی امری سخت و طاقت فرسا می باشد. این افراد می توانند با استفاده از خدمات شنوایی سنجی در منزل، فرایند های درمانی را در کوتاه ترین زمان ممکن طی کنند.

شنوایی سنجی کودکان در منزل

شنوایی سنجی در نوزادان و کودکان پس از تولد امری ضروری می باشد. چرا که تشخیص کم شنوایی در کودکان می تواند بر توانایی های گفتاری، رشد زبان و مهارت های اجتماعی آن ها تاثیر بگذارد.

شنوایی سنجی در نوزادان و کودکان باید در بازه های زمانی معین ( چند هفته بعد از تولد، از 9 ماهگی تا 2.5 سالگی، در حدود 4 تا 5 سالگی ) انجام شود. در صورت نگرانی از وضعیت شنوایی کودکتان می توانید در هر زمان از خدمات شنوایی سنجی در منزل امداد بهار استفاده کنید.

مزایای شنوایی سنجی در منزل

 1. راحتی فرد و اطرافیان او
 2. تکمیل فرایند های تشخیصی در سریع ترین زمان ممکن
 3. انجام اقدامات درمانی لازم در اسرع وقت
 4. پیشگیری از آسیب های احتمالی
 5. عدم نیاز به تردد در خیابان های شلوغ تهران و مراکز شنوایی سنجی
 6. کاهش احتمال ابتلا به بیماری عفونی و ویروسی
 7. صرفه جویی در وقت و هزینه

هزینه خدمات شنوایی سنجی در منزل چقدر است؟

هزینه اندازه گیری سطح شنوایی در خانه با توجه به نوع درخواست و فاصله محل ادیولوژیست تا منزل شما متفاوت است. شما می توانید برای آگاهی از قیمت های دقیق خدمات شنوایی سنجی در خانه با شماره های 6690901013 و 09123833869 تماس بگیرید.

قیمت خدمات شنوایی سنجی در امداد بهار بر اساس تعرفه های وزارت بهداشت و درمان تعیین شده اند. شما می توانید با بهره مندی از ادیولوژیست های حرفه ای و مجرب امداد بهار، از بهترین خدمات بهره مند شوید و هزینه های ناشی از رفت و آمد به مراکز شنوایی سنجی را کاهش دهید.

ارائه خدمات شنوایی سنجی در منزل تهران          

بسیاری از همشهریان تهرانی به دلیل مشغله های زیاد فرصت رسیدگی به عزیزان خود را ندارند. پیدا کردن مرکزی معتبر برای استفاده از خدمات درمانی منزل در تهران یکی از دغدغه های افراد می باشد.

امداد بهار با داشتن چندین شعبه در مناطق مختلف تهران مثل آزادی، ونک، پونک، صادقیه، سعادت آباد و … خدمات شنوایی سنجی را در همه نواحی تهران واقع در شمال، جنوب، شرق، غرب، مرکز و شهرک ها و مناطق حومه تهران ارائه می دهد.

شما می توانید در هر منطقه از تهران با ما تماس بگیرید و از خدمات غربالگری سلامت گوش ها در منزل بهره مند شوید.

خدمات شنوایی سنجی در شمال تهران

اگر در شمال تهران ساکن هستید و به خدمات شنوایی سنجی در خانه نیاز دارید می توانید با استفاده از شماره تماس شعب ما در شمال تهران از خدمات غربالگری سلامت گوش ها و اندازه گیری میزان شنوایی بهره مند شوید.

ساکنین محله های شمال تهران مانند ولنجک، زعفرانیه، نیاوران، کامرانیه، ونک، تجریش، قیطریه، فرمانیه، فرشته و… برای استفاده از خدمات شنوایی سنجی در منزل می توانند از طریق شماره تماس 02166909010 الی 13  و یا شماره شعبه ونک 02188700603 با ما در تماس باشند.

خدمات شنوایی سنجی در غرب تهران

ادیولوژیست های مجرب امداد بهار خدمات شنوایی را در تمامی مناطق غرب تهران مانند صادقیه، پونک، گیشا، شهرک غرب، سعادت آباد، ستارخان، جنت آباد، شهر زیبا و… به شما عزیزان ارائه می دهند.

اگر در غرب تهران ساکن هستید و قصد دارید از خدمات اندازه گیری شنوایی در منزل بهره مند شوید، با شماره های شعب امداد بهار در غرب تهران تماس بگیرید.

سعادت آباد : 88078515021   – پونک : 44875105021    –   صادقیه: 44875106021

خدمات شنوایی سنجی در مرکز تهران و شرق تهران

اگر در محله های واقع در مرکز تهران و شرق تهران مانند خیابان تهران پارس، پیروزی، ولیعصر، پلیس، نارمک، جمهوری، مجیدیه و … ساکن هستید، می توانید برای استفاده از خدمات شنوایی سنجی در خانه با شماره تماس دفتر آزادی و دفتر مرکزی ما تماس بگیرید.

شماره تماس آزادی: 66908532021   – شماره تماس دفتر مرکزی: 66909010021 الی 13

چرا خدمات شنوایی سنجی در منزل امداد بهار ؟

از مزایای استفاده از شنوایی سنجی و غربالگری سلامت گوش ها در منزل امداد بهار می توان به موارد زیر اشاره کرد.

 1. امداد بهار یک مرکز معتبر و دارای مجوز رسمی از سوی وزارت بهداشت و درمان است.
 2. امداد بهار متخصصین و ادیولوژیست های مجرب و برجسته را به منزل شما می فرستد.
 3. مجموعه امداد بهار تمامی خدمات شنوایی سنجی را در روز های تعطیل نیز ارائه می دهد.
 4. ارائه خدمات غربالگری سلامت گوش ها با استفاده از جدید ترین و بهترین تجهیزات صورت می گیرد.
 5. پشتیبانی امداد بهار در اسرع وقت پاسخگوی شما است.
 6. خدمات شنوایی سنجی در تمامی مناطق تهران ارائه می شود.
 7. شما می توانید در روز و ساعت مورد نظر از خدمات خدمات شنوایی سنجی در منزل استفاده کنید.

درخواست خدمات شنوایی سنجی در منزل از امداد بهار

برای استفاده از خدمات اندازه گیری میزان شنوایی در خانه می توانید با تمامی شماره های ما تماس بگیرید و هماهنگی های لازم را برای حضور ادیولوژیست در خانه انجام دهید.

متخصصین ما در کوتاه ترین زمان ممکن در منزل شما حضور می یابند.

دفتر مرکزی در منزل: 02166909010 الی 13

سخن آخر

ممنون که تا انتهای این مقاله با ما همراه بودید. جهت مطالعه مقالات مشابه درباره خدمات سایر خدمات امداد بهار روی اینجا کلیک کنید.

فهرست
Call Now Buttonتماس با امداد بهار