خدمات-واکسیناسیون-کودک-در- منزل

واکسیناسیون عبارت است از عمل تزریق واکسن یا خوراندن دارو، که باعث جلوگیری از ابتلا به بیماری های عفونی و ویروسی میشود، یا بروز آن بیماری در سحطی ضعیف تر از حد طبیعی رخ میدهد.

با همگانی شدن واکسیناسیون بسیاری از بیماری های خطرناک مانند فلج اطفال، سرخک، سرخجه، سیاه سرفه، کزاز، هپاتیت و بسیاری از موارد دیگر در کنترل بشر درآمده است.

واکسیناسیون در کودکان عملی بسیار مهم و کلیدی است؛ و از این رو زمانی که نوزادی متولد میشود والدین موظف هستند تا طبق یک برنامه منظم، در فواصل معین و مشخص واکسن های تعیین شده برای کودک را تزریق کنند.

اما طبق تحقیقات صورت گرفته با شیوع ویروس کرونا، واکسیناسیون کودکان در کشور به میزان 80 درصد کاهش یافته است؛ و همین موضوع باعث ابتلای کودکان به سرخک در ماه های اخیر شده است.

از این رو واکسیناسیون کودک در منزل خدمتی است کارآمد از سوی مراکز دارای مجوز رسمی از وزرات بهداشت، برای این روزهای سخت و تنش زا.

ما در امداد بهار تصمیم گرفته ایم تا در این مقاله خانواده های عزیز را با خدمات واکسیناسیون کودک در منزل بیشتر آشنا کنیم؛ بلکه شاید بتوانیم از بروز خطرات بیشتر و جدی تر در آینده کشور و کودکان دلبند شما پیشگیری کنیم.

اگر کنجکاو هستید که بدانید چگونه میتوانید درخواست خدمات واکسیناسیون کودک در منزل داشته باشید، و هزینه آن چقدر است، در این مطلب کنار ما باشید.

چگونگی دریافت خدمات واکسیناسیون کودک در منزل

شما برای استفاده از خدمات واکسیناسیون کودک در منزل، کافی است تا با یکی از شعب ما در آزادی، ونک، صادقیه، پونک و سعادت آباد یا با شماره موبایل 09123833869 تماس بگیرد.

پس از تماس شما، اطلاعات لازم درباره سن فرزند شما، نوع واکسن مد نظرتان، واکسن های تزریق شده قبلی و شرایط جسمی او گرفته میشود؛ و سپس در روز و ساعت مطابق با خواست و برنامه شما، نیروی متخصص ما به محل مورد نظرتان اعزام میشود.

هزینه تزریق واکسن کودک در منزل

هزینه تزریق واکسن کودک به فراخور نوع واکسن و شرایط فرندتان متفاوت است. شما اطلاعات دقیق را میتوانید در همان تماس تلفنی با دفاتر امداد بهار یا شماره موبایل ذکر شده در بالا کسب کنید.

مزایای واکسیناسیون کودک در منزل

1/ واکسن زدن کودک در محیط آرام و امن خانه، به دور از تشویش و استرس

2/ اطمینان از عدم انتقال بیماری های ویروسی و عفونی همه گیر مانند کرونا

3/ عدم تحمل ترافیک شهری و صف های شلوغ مراکز درمانی

4/ مقرون به صرفه بودن به دلیل عدم نیاز به پرداخت هزینه های سنگین تاکسی و بنزین

5/ تزریق واکسن توسط نیرویی متخصص و ماهر در امداد بهار

6/ رعایت تمام پروتکل های بهداشتی توسط نیروهای اعزامی امداد بهار

خدمات واکسیناسیون کودک در منزل امداد بهار

امداد بهار با بیش از 20 سال سابقه و دارا بودن مجوز رسمی از وزارات بهداشت و درمان، به صورت شبانه روزی (هفت روز هفته- 24 ساعته)، با هدف حفظ سلامت، هزینه و زمان شما آماده است تا خدمات واکیسناسیون کودکان، بزرگسالان و سالمندان در منزل را به شما همراهان همیشگی تقدیم کند.

 

 

فهرست