خدمات-مراقبت-از-بیماران-در-منزل

محیط و فضای فیزیکی ای که بیمار در آن مراقب و نگهداری میشود، برای بیمار و اطرافیان آن بسیار حائز اهمیت است.

بستری شدن بیمار در بیمارستان، به دلایلی مانند عدم توجه کافی به فرد بیمار، برنامه ریزی برای رفت و آمد و عیادت روزانه از فرد، پرداخت هزینه های سنگین برای استفاده از تخت و تجهیزات بیمارستانی و … ممکن است برای اعضای خانواده خوشایند نباشد.

از طرف دیگر مراقبت فرد بیمار در منزل علی رقم تمام مزایایی که دارد، به دلیل نداشتن تجربه و تخصص کافی اطرافیان کمی دشوار و حتی غیرممکن به نظر میرسد.

خوشبختانه امروزه مراکزی راه اندازی شده اند تا در کنار اعضای خانواده با ارائه خدمات مراقبت از بیماران در منزل،  مسیر را براب خانواده ها آسان و ممکن سازند.

ما در مرکز امداد بهار با شما هستیم تا با فراهم کردن خدمات مراقبت از بیمار در منزل خودتان، با تیمی حرفه ای و متعهد شما را یاری برسانیم.

در ادامه این مقاله قصد داریم تا از انواع خدمات مراقبت بیماردر منزل، هزینه ها و مزایای آن برایتان بیشتر بگوییم، پس تا انتها با ما باشید.

خدمات مراقبت بیماران در منزل شامل چه مواردی میشود؟

در امداد بهار ما تمام تلاش خودمان را میکنیم تا خدمات مراقبت از بیماران در منزل را با تعهد و دلسوزی، در راستای بهبود فرد بیمار به شما ارائه دهیم.در حقیقت ما در این مرکز طیف گسترده ای از خدمات مراقبتی را در منزل شما ارایه میدهیم. همچنین  ما در این مرکز به انواع تجهیزات پزشکی، پزشک، پرستار، فیزیوتراپ، و … مجهز هستیم.

به طور کلی خدمات ارائه شده در این مرکز به شرح زیر است:

پرستاری از بیماران ICU

 پرستاری از بیماران CCU

 پرستاری از بیماران CVA 

 پرستاری از بیماران CP

پرستاری از بیماران ALS و MS

پرستاری از بیماران جراحی شده

پرستاری از بیماران در بستر و ….

پرستاری از بیماران سرطانی

پرستاری از بیماران قلبی

پرستاری از بیماران اعصاب و روان

پرستاری از بیماران روان پزشکی

پرستاری از بیماران پارکینسون ،آلزایمر و …

لازم  به ذکر است ما در مرکز پزشکی امداد بهار قادر هستیم، تمامی تجهیزات پزشکی مورد نیاز بیماران را همراه با آموزش نحوه استفاده و نصب، بصورت اجاره و فروش در اختیار خانواده ها و بیماران قرار دهیم.

هزینه خدمات مراقبت بیماران در منزل چقدر است؟

در پاسخ به این سوال که برای اینکه بدانید برای دریافت خدمات مراقبت بیماران در منزل باید چقدر هزینه کنید، به شما میگوییم که این موضوع به فراخور اینکه شما کدام یک از خدمات فوق را انتخاب میکنید، متفاوت است. همچنین به فراخور اینکه نظر پزشک و اعضای خانواده این باشد که بیماربه صورت تمام وقت یا پاره وقت به این خدمات نیاز دارد، بازهم هزینه های پرداختی متغییر است.

مزایای استفاده از خدمات مراقبت بیماران در منزل امداد بهار

  1. آرامش اعضای خانواده و بیمارو افزایش سرعت روند بهبودی فرد بیمار

2.مجهز بودن مرکز امداد بهار به مجوز رسمی از وزارت بهداشت

  1. بهره مندی از پزشکان متخصص و متخصصین مجرب
  2. مراقبت از فرد بیمار به صورت شبانه روزی

5.جلوگیری از اتلاف وقت و پیشگیری از عواقب بستری مانند عفونت های بستری و …

 

 

 

فهرست