ارائه خدمات پرستاری در منزل

ارائه خدمات پرستاری در منزل توسط پرستاران مجرب امداد بهار با استفاده از تجهیزات استریل به شما عزیزان ارائه می شود.

همه ما در هنگام ابتلا به بیماری یا آسیب شدید شرایط رفت و آمد به مراکز شلوغ بیمارستانی را نداریم. در این شرایط استفاده از خدمات پرستاری در منزل می تواند راه گشا باشد.

در این مقاله قصد داریم درباره انواع خدمات پرستاری در منزل، مزایای استفاده از این خدمات و هزینه آن صحبت کنیم. اگر به خدمات پرستاری در منزل نیاز دارید تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

انواع خدمات پرستاری

امداد بهار انواع خدمات پرستاری مانند تزریقات، سرم تراپی، اکسیژن تراپی، پانسمان، کشیدن بخیه، انما و… را در سریع ترین زمان ممکن به شما عزیزان ارائه می دهد.

خدمات مراقبت از بیمار، پرستاری از کودک و مراقبت از سالمند نیز توسط بهیاران و پرستاران مجرب امداد بهار ارائه می شود.

تزریقات در منزل

خدمات تزریقات در منزل شامل تزریق عضلانی، وریدی، تزریق سرم، تزریق داخل سرمی و تزریق آنتی بیوتیک می شود. پرستاران امداد بهار پس از حضور در منزل مطابق با نسخه الکترونیکی یا کاغذی پزشک، خدمات تزریقات را به شما عزیزان ارائه می کنند.

پانسمان در منزل

پانسمان زخم یکی از اقدامات درمانی تخصصی است که حتما باید توسط افراد متخصص انجام شود. هر نوع خطای اجرایی یا استفاده از وسایل غیر بهداشتی می تواند باعث ایجاد عفونت در محل زخم شود.

پانسمان، ضد عفونی کردن محل زخم، تعویض پانسمان، پانسمان زخم، پانسمان سوختگی، دبریدمان و پانسمان زخم بستر از خدماتی است که توسط پرستاران ماهر امداد بهار به شما ارائه می شود.

اکسیژن تراپی در منزل

ممکن است بسیاری از بیمارانی که از مشکلات تنفسی رنج می برند به خدمات اکسیژن تراپی در منزل نیاز پیدا کنند. پرستاران امداد بهار خدمات اکسیژن تراپی را به صورت شبانه روزی به شما ارائه می دهند.

سونداژ در منزل

سوند ادراری لوله ای نازک است که به منظور تخلیه ادرار مورد استفاده قرار می گیرید. شما می توانید برای نصب انواع سوند ادراری مانند سوند فولی، سوند کاندوم شیت، سوند سوپراپوبیک، سوند یک راهه، دو راهه و سه راهه با ما تماس بگیرید.

کشیدن بخیه در منزل

اگر قسمتی از بدنتان به دلیل آسیب یا عمل جراحی دچار زخم و جراحت شده است، می توانید از خدمات کشیدن بخیه در منزل استفاده کنید. پرستاران امداد بهار با استفاده از تجهیزات استریل خدمات کشیدن بخیه را به شما عزیزان ارائه می دهند.

ارائه خدمات تخصصی پرستاری در منزل

بازکردن گچ، تنقیه، تعبیه سوند معده و ساکشن راه هوایی از دیگر اقداماتی هستند که توسط پرستاران متخصص و ماهر به شما عزیزان ارائه می شود.

خدمات مراقبت در منزل

خدمات مراقبت از بیمار، سالمند و کودک یکی دیگر از خدمات امداد بهار می باشد که به صورت 8 ساعته، 12 ساعته، شبانه روزی یا ماهیانه ارائه می شود.

این خدمات شامل رسیدگی به تغذیه، رسیدگی به نظافت شخصی، مدیریت مصرف دارو، گذراندن اوقات فراغت و مواردی از این قبیل می شود.

هزینه خدمات پرستاری در منزل چقدر است؟

هزینه خدمات پرستاری در منزل با توجه به خدمات مورد نیاز و آدرس محل سکونت شما متغیر است. شما می توانید برای آگاهی از قیمت های دقیق خدمات پرستاری در منزل با شماره های 6690901013 و 09123833869 تماس بگیرید.

تمامی قیمت های خدمت پرستاری در امداد بهار بر اساس تعرفه های وزارت بهداشت و درمان تعیین شده اند. شما می توانید تمامی خدمات پرستاری را با قیمتی مناسب دریافت کنید.

مزایای استفاده از خدمات پرستاری در منزل

  1. راحتی و آسایش مددجو و بستگان او
  2. بهبود سریع بیماران
  3. وجود بستگان نزدیک در کنار مددجو
  4. تکمیل فرایند های درمانی در سریع ترین زمان ممکن
  5. آرامش روانی مددجو
  6. جلوگیری از ابتلا به بیماری های عفونی در بیمارستان ها و مراکز درمانی
  7. بهره مندی از بهترین خدمات با قیمت مناسب
  8. عدم انتظار در صف های طولانی بیمارستان

پرستاری در منزل تهران

تردد در خیابان های شلوغ تهران و حضور در مراکز درمانی شلوغ امری طاقت فرسا می باشد. امداد بهار دارای چندین شعبه در محله های مختلف تهران مثل آزادی، سعادت آباد، ونک، پونک، صادقیه و… می باشد.

اهالی تمامی مناطق و محله های تهران می توانند برای استفاده از تمامی خدمات پرستاری در منزل با ما تماس بگیرند. شما می توانید به صورت شبانه روزی از خدمات پرستاری ما بهره مند شوید.

پرستاری در منزل غرب تهران

برخی از معروف ترین مناطق غرب تهران شامل سعادت آباد، جنت آباد، شهرک غرب، گیشا، سازمان آب، پونک، صادقیه و… می باشد. اگر در غرب تهران ساکن هستید و قصد دارید از خدمات پرستاری در خانه بهره مند شوید، با شماره های شعب ما در غرب تهران تماس بگیرید.

سعادت آباد : 88078515021   – پونک : 44875105021    –   صادقیه: 44875106021


پرستاری در منزل شمال تهران

اگر در مناطق شمال تهران مانند ونک، الهیه، ولنجک، تجریش، دربند، درکه، اوین، شهرک محلاتی و… ساکن هستید و به خدمات پرستاری در خانه نیاز دارید می توانید از طریق شماره تماس شعب ما در شمال تهران از این خدمات استفاده کنید.

دفتر مرکزی :13-66909010 _ ونک : 4 – 88700603

پرستاری در منزل مرکز تهران

اهالی محله های مرکز تهران مانند ایرانشهر، تئاترشهر، کریم خان، ولیعصر، میدان جهاد و… می توانند برای استفاده از خدمات پرستاری در منزل با شماره های زیر تماس بگیرند و درخواست خود را ثبت کنند.

شماره تماس آزادی: 66908532021   – شماره تماس دفتر مرکزی: 66909010021 الی 13


پرستاری در منزل شرق تهران

خدمات پرستاری در تمامی مناطق واقع در شرق تهران مانند نارمک، هنگام، جشنواره، شمیران نو، تهران نو، پیروزی، شهرک والفجر، تهران پارس، دلاوران، استخر، مجیدیه و… ارائه می شود. جهت استفاده از انواع خدمات پرستاری با شماره زیر تماس حاصل نمایید.

دفتر مرکزی :13-66909010 _   مدیریت: خانم بهار 09123833869 _  شماره تماس آزادی: 66908532021

سخن آخر

امداد بهار با مجوز رسمی از وزارت بهداشت و درمان و چندین سال سابقه تلاش می کند تا نیاز های درمانی شما را در منزل برطرف کند.

پرستاران امداد بهار با رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی خدمات پرستاری و مراقبتی را در کم ترین زمان به شما ارائه می دهند. شما می توانید برای مطالعه مقالات بیشتر و آشنایی با سایر خدمات امداد بهار روی اینجا کلیک کنید.

فهرست
Call Now Buttonتماس با امداد بهار